Meniu
Prekių krepšelis

Apie mus

Kas mes esame?UAB Eurodata - motyvuotas ir perspektyvus tauriųjų metalų prekybos verslas, gimęs iš mylimo kolekcionavimo hobio. Daugelį metų kolekcionavome įvairiaus tauriųjų metalų gaminius – investicines, kolekcines, progines auksines, sidabrines monetas bei aukso luitus. Ilgametis šių gaminių ir tauriųjų metalų rinkos stebėjimas bei analizavimas leido mums puikiai pažinti šiuos unikalius produktus, suprasti jų vertę ir išsigryninti Lietuvos tauriųjų metalų rinkos trūkumus. Tad atlikę nuodugnius “namų darbus”  labai džiaugiamės, kad šiuos, tauriųjų metalų gaminius, galime pasiūlyti ir Jums.


Mes jau ne naujokai Lietuvos rinkoje, tad savo klientams galime pasiūlyti ne tik labai platų auksinių, sidabrinių, investicinių, proginių, kolekcinių ir įvairių šalių monetų bei aukso luitų pasirinkimą, bet ir ypatingai konkurencingas kainas. Žinome, kad ne tik aukščiausia kokybė, bet ir kaina kiekvienam kolekcionieriui ar investuotojui yra labai svarbi.


Mūsų tikslas - būti geriausiais tauriųjų metalų pardavimo rinkoje.
Nuo pat pradžių  turime didelių užmojų ir mažais žingsneliais juos įgyvendiname. 2021 m. lapkritį atidarėme internetinę parduotuvę ir jau dabar galime didžiuotis didžiausiu Lietuvoje prekių asortimentu, 2022 m. pradžioje atversime ir fizinę parduotuvės duris Vilniuje (Laisvės pr. 78B-241 (9a.). Vilnius), 2023 m. metų pabaigoje planuojame plėtrą didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o ateityje - užsienio šalyje. Džiaugiamės sparčiu augimu ir tikimės, kad savo viziją būti geriausiems tauriųjų metalų pardavimo rinkoje Lietuvoje ir ne tik, įgyvendinsime su kaupu.Tai, ką vertiname labiausiai:
     - Aukščiausia tauriųjų metalų gaminių kokybė - kruopščiai atrenkame ne tik pačius produktus, bet ir jų tiekėjus, partnerius.
     - Profesionalumas ir ekspertiškumas - rekomenduodami ir parduodami produkciją norime, kad ne tik mes, bet ir Jūs suprastumėte produkto vertę ir naudą.
     - Patenkintas klientas - žinome, kad be sugrįžtančių klientų verslas tiesiog negali egzistuoti. Tad malonus ir paslaugus klientų aptarnavimas, sklandus ir greitas produktų pristatymas ir santykiai su klientais yra vieni svarbiausių aspektų mums. 


Kodėl verta investuoti į auksą ir kitus tauriųjų metalų gaminius (monetas, luitus ir kt.)?            
      - Investicija į auksą visada geras laikas - nuo senų laikų iki šių dienų auksas yra vertingiausias taurusis metalas ir net nestabiliais, pasaulinių krizių laikais, auksas išlaiko savo vertę.
      - Auksą ir kt. tauriuosius metalus lengva įsigyti - anksčiau auksą būdavo galima įsigyti tik luitų pavidalu, o dabar tai padaryti daug lengviau - monetos ne tik naudinga investicija, bet ir galimybė kurti unikalią bei labai vertingą kolekciją, kuri per kelis metus įgyja ir numizmatinę vertę.
      - Tauriųjų metalų gaminiai – solidi, originali bei vertinga dovana tiek sau, tiek artimajam. Dovanokite originalias aukso, sidabro monetas ar luitus - tai bus amžina ir vizualiai patraukli bei naudą Jūsų brangiam žmogui nešanti dovana, kuri sulig metais augina savo vertę.


UAB Eurodata komanda visuomet padės Jums pasirinkti kolekcinius ar tauriųjų metalų gaminius pagal Jūsų poreikius. Susisiekite telefonu ar el. paštu ir atraskime geriausius sprendimus, į ką šiandien labiausiai verta investuoti.


UAB Eurodata yra VĮ Lietuvos prabavimo rūmų licencijuota įmonė. Išduotos licencijos numeris D-741-476, vykdyti veiklai, susijusi su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais.